Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności

Strona Główna Cpn - chlamydioza.pl
Forum dla osób zainfekowanych Chlamydia pneumoniae i mykoplasmami,
leczących się lub planujących rozpoczęcie leczenia
kombinowanym protokołem antybiotykowym (CAP).

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wyrżnąć robaka w układzie moczowo-płciowym???
Autor Wiadomość
Joker
Aktywny Forumowicz

Wysłany: Nie 28 Wrz, 2008   Jak wyrżnąć robaka w układzie moczowo-płciowym???

Witam ponownie,

Czy ktoś ma jakiś dobry suplement na ból najądrzy+pęcherzyków+pęcherza i wyciek z cewki? Wielomiesięczna terapia antybiotykami (obecnie doxy+rovamycyna+tynidazol+ACC) nie daje tu efektów mimo że pomaga na inne dolegliwości. Próbowałem też suplement Elagika ale na razie słabo. Mam ten problem od początku choroby (od 2 lat) i nie chciałbym skończyć bez dzieciaków w przyszłości... Będę wdzięczny jeśli ktoś się podzieli jakimiś pomocnymi patenatmi w tym temacie.

Pozdr.

:evil:

Basia
Super Expert- forumowicz

Wysłany: Nie 28 Wrz, 2008   

Lisc macznicy sprobuj - kupisz w sklepach zielarskich.Pomaga na pecherz.Tylko pij troche wiecej niz podane na opakowaniu.Ja dochodze do poltorej - dwoch szklanek

radas66
Expert-forumowicz

Wysłany: Nie 28 Wrz, 2008   Re: Jak wyrżnąć robaka w układzie moczowo-płciowym???

Joker napisał/a:
Witam ponownie,

Czy ktoś ma jakiś dobry suplement na ból najądrzy+pęcherzyków+pęcherza i wyciek z cewki? Wielomiesięczna terapia antybiotykami (obecnie doxy+rovamycyna+tynidazol+ACC) nie daje tu efektów mimo że pomaga na inne dolegliwości. Próbowałem też suplement Elagika ale na razie słabo. Mam ten problem od początku choroby (od 2 lat) i nie chciałbym skończyć bez dzieciaków w przyszłości... Będę wdzięczny jeśli ktoś się podzieli jakimiś pomocnymi patenatmi w tym temacie.

Pozdr.

może to zabrzmi głupio ale czy opróżniasz nasieniowody i najądrza??

to kluczowe pytanie

mairj23
Specjalista
mairj23

Wysłany: Nie 28 Wrz, 2008   

i to rowniez dla zdrowia psychicznego ;)

Joker
Aktywny Forumowicz

Wysłany: Pon 29 Wrz, 2008   

Basia dzięki za radę - wypróbuję te zioła, może chociaż trochę pomogą.

Do Radasa - "opróżniam" ale to nie za wiele pomaga. Ciągle jest ból najądrzy, pęcherzków, pieczenie cewki, wyciek, nasienie w kolorze żółtym (przez stan zapalny zapewne).
Samo w sobie to wszystko jeszcze ujdzie ale bezpłodność to niezbyt ciekawa perspektywa. Czy ktoś wyleczył takie długotrwałe i ciężkie zapalenie całego układu moczowo-płciowego??

Ceteer
Nowy Forumowicz

Czy masz moze Chlamydie trachomatis?

Joker
Aktywny Forumowicz

tak

:evilx:

Ceteer
Nowy Forumowicz

Wysłany: Wto 30 Wrz, 2008   

ja mam ten sam problem , idz do jakiegos dobrego urologa.
pozdr

Joker
Aktywny Forumowicz

Zaliczyłem już plejadę polskich gwiazd urologicznych z wieloma literkami przed nazwiskiem, znachorów tematu w każdym detalu. Jeden powiedział (bez odesłania na badanie) że wcale nie mam chlamydii tylko za dużo pracuję i dał mi czopki na stan zapalny prostaty, drugi zrobił USG 2 lata temu, dał doxy na 5 dni i powiedział że będzie cool, po 3 miesiącach zrobił kolejne USG i powiedział że już jest po problemie bo bolą mnie "blizny pozapalne" które zaraz znikną, kolejny dał wprawdzie leki na 3 tyg ale wyśmiał mnie jak powiedziałem że chlamydia może powodować ból stawów, jeszcze jeden przepisał tabletki Urosept, ostatni dał doxy na 14 dni. Kolejny urolog skasuje 100-300 zł (+200 zł USG) i da mi doxy na 14 dni bo nie wie o istnieniu zespołu Reitera a książeczka z Ministerstwa Zdrowia mu mówi że ma leczyć tak a nie inaczej.

Pomijając powyższych specjalistów, myślę sobie, że skoro ładuję teraz na max antybiotyki od roku to i układ moczowo-płciowy powinien w końcu wydobrzeć. Kwestia czy ktoś ma jakieś dodatkowe patenty, suplementy, mieszanki, czary i szamańskie sztuczki na pozbycie się tego shitu z okolic najważniejszego członu męskiego ciała. I to jest moje pytanie.

mairj23
Specjalista
mairj23

Jezli chcesz to radze sprobowac ziol.

Polecam ci wybrac sie do ojcow Bonifratrow po miksture ziolowa na ukl. moczowy. Moj kumpel mial zapalenie prostaty ktorego przez rok nie mogl wyleczyc abx w zaden sposob a po 2 miesiacach picia ziolek jest zdrow jak ryba od paru lat.

Przychodnie bonifratrow znajdziesz w wiekszych miastach w Polsce - na pewno we Wroclawiu.

Joker
Aktywny Forumowicz

Brzmi nieźle. Wiesz jaką mieszankę kumpel brał??

Pozdr,

:twisted:

mairj23
Specjalista
mairj23

Wysłany: Sro 01 Paź, 2008   

Tam przyjmuje brat zakonny ktoremu opowiesz co ci jest i on ci odpowiednia miksture przyrzadzi.

Maja tez gotowe zestawy do kupienia w aptece. Ziolka trzeba pic 3 razy dziennie cieple przed posilkiem i ponoc po jakims czasie czlowiek zdrowieje.

Acki
Specjalista

Wysłany: Pon 07 Paź, 2013   

Joker napisał/a:
Zaliczyłem już plejadę polskich gwiazd urologicznych z wieloma literkami przed nazwiskiem, znachorów tematu w każdym detalu. Jeden powiedział (bez odesłania na badanie) że wcale nie mam chlamydii tylko za dużo pracuję i dał mi czopki na stan zapalny prostaty, drugi zrobił USG 2 lata temu, dał doxy na 5 dni i powiedział że będzie cool, po 3 miesiącach zrobił kolejne USG i powiedział że już jest po problemie bo bolą mnie "blizny pozapalne" które zaraz znikną, kolejny dał wprawdzie leki na 3 tyg ale wyśmiał mnie jak powiedziałem że chlamydia może powodować ból stawów, jeszcze jeden przepisał tabletki Urosept, ostatni dał doxy na 14 dni. Kolejny urolog skasuje 100-300 zł (+200 zł USG) i da mi doxy na 14 dni bo nie wie o istnieniu zespołu Reitera a książeczka z Ministerstwa Zdrowia mu mówi że ma leczyć tak a nie inaczej.

Pomijając powyższych specjalistów, myślę sobie, że skoro ładuję teraz na max antybiotyki od roku to i układ moczowo-płciowy powinien w końcu wydobrzeć. Kwestia czy ktoś ma jakieś dodatkowe patenty, suplementy, mieszanki, czary i szamańskie sztuczki na pozbycie się tego shitu z okolic najważniejszego członu męskiego ciała. I to jest moje pytanie.

Joker i jak wyleczyłeś się. Proszę o porady bo mam ten sam problem co ty.

Odpowiedz do tematu